Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Size
ro: Mărime

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Performance
ro: Performanță

en: Send
ro: Trimite

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Temperature
ro: Temperatură

en: Languages
ro: Limbi

en: Features
ro: Caracteristici

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
