Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Size
sk: Veľkosť

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Performance
sk: Výkon

en: Send
sk: Odoslať

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Temperature
sk: Teplota

en: Languages
sk: Jazyky

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Processing...
sk: Spracovávame...
