Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Size
sl: Velikost

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Send
sl: Pošlji

en: Languages
sl: Jeziki

en: About
sl: O modulu
