Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Size
sq: Madhësia

en: URL:
sq: Adresa URL:

en: Performance
sq: Performanca

en: Send
sq: Dërgo

en: Languages
sq: Gjuhët

en: About
sq: Informacione
