Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Size
sr: Величина

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Languages
sr: Језици
