Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Size
sv: Storlek

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Performance
sv: Prestanda

en: Model
sv: Modell

en: Send
sv: Skicka

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Languages
sv: Språk

en: Features
sv: Funktioner

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Downloading
sv: Laddar ned

en: Processing...
sv: Bearbetar...
