Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Send
th: ส่ง

en: About
th: เกี่ยวกับ
