Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Size
tr: Boyut

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Performance
tr: Performans

en: Send
tr: Gönder

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: Languages
tr: Diller

en: Features
tr: Özellikler

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Processing...
tr: İşleniyor...
