Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: URL:
ug: :ئادرىسURL:

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Send
ug: يوللاش

en: Languages
ug: تىل

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: About
ug: ھەققىدە
