Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Size
ur: حجم

en: URL:
ur: سرنامہ:

en: Languages
ur: زبانیں
