Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Size
vi: Dung lượng

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Model
vi: Mô hình

en: Send
vi: Gửi

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Features
vi: Tính năng

en: Usage
vi: Sử dụng

en: Source:
vi: Nguồn:

en: About
vi: Giới thiệu

en: Memory
vi: Bộ nhớ

en: Downloading
vi: Tải về

en: Ready
vi: Sẵn sàng
