Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: disabled
be: адключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Add menu
be: Дадаць меню

en: Edit menu
be: Рэдагаваць меню

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Translate
be: Перакласці

en: Add link
be: Дадаць спасылку

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Enable @title menu link
be: Уключыць @title пункт меню
