Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Add menu
km: បន្ថែម​ម៉ឺនុយ

en: Edit menu
km: កែសម្រួល​ម៉ឺនុយ​

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Enable @title menu link
km: បើក​តំណ​ម៉ឺនុយ @title
