Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: disabled
jv: mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Add menu
jv: Tambah menu

en: Edit menu
jv: Sunting menu

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Add link
jv: Tambah tautan

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Enable @title menu link
jv: Uripnā tautan menu @title
