Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது

en: Add menu
ta: பட்டியை சேர்க்க

en: Edit menu
ta: பட்டியை தொகுக்க
