Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: disabled
ar: معطَّل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Add menu
ar: أضف قائمة

en: Edit menu
ar: تحرير القائمة

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Translate
ar: ترجمة

en: Add link
ar: إضافة رابط

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Enable @title menu link
ar: تفعيل رابط القائمة @title

en: logged in users only
ar: المستخدون المسجلون فقط
