Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: disabled
cy: analluog

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: View
cy: Gweld

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Add menu
cy: Ychwanegu dewislen

en: Edit menu
cy: Golygu dewislen

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Translate
cy: Cyfieithu
