Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Add menu
bo: འདེམས་བྱང་ཁ་སྣོན

en: Edit menu
bo: འདེམས་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Enable @title menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་@title་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: logged in users only
bo: ནང་འཇུག་བྱས་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ཁོ་ན
