Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Add menu
ka: მენიუს დამატება

en: Edit menu
ka: მენიუს რედაქტირება

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Translate
ka: თარგმნა
