Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Add menu
pa: ਮੇਨੂ ਸ਼ਾਮਲ

en: Edit menu
pa: ਮੇਨੂ ਸੋਧ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
