Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: disabled
lv: atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Add menu
lv: Pievienot izvēlni

en: Edit menu
lv: Labot izvēlni

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Translate
lv: Tulkot

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Enable @title menu link
lv: Iēspējot @title izvēlnes saiti

en: Add menu link
lv: Pievienot izvēlnes saiti

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
lv: Vēl nav nevienas izvēlnes saites. <a href=":url">Pievienot saiti</a>.
