Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Add menu
ps: غورنۍ زیاتول

en: Edit menu
ps: غورنۍ سمون

en: Add link
ps: تړونی زیاتول
