Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: disabled
pl: wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Add menu
pl: Dodaj menu

en: Edit menu
pl: Edycja menu

en: Language code
pl: Kod języka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Enable @title menu link
pl: Aktywacja odnośnika @title w menu

en: logged in users only
pl: tylko zalogowani użytkownicy

en: Add menu link
pl: Dodaj odnośnik menu

en: Menu levels
pl: Poziomy menu

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
pl: Nie ma jeszcze żadnych odnośników menu. <a href=":url">Dodaj odnośnik</a>.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
pl: <q>Zaloguj się</q> dla anonimowych użytkowników
