Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: disabled
gl: desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Add menu
gl: Engadir menú

en: Edit menu
gl: Editar menu

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Translate
gl: Traducir

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Enable @title menu link
gl: Activar o enlace do menu @title

en: logged in users only
gl: Somentes usuarios conectados
