Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Add menu
he: הוספת תפריט

en: Edit menu
he: עריכת תפריט

en: Language code
he: קוד השפה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Translate
he: תרגום

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Menu levels
he: רמות תפריט

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
he: לא נוצרו עדיין קישורי תפריט. <a href=":url">יצירת קישור</a>.
