OG Message (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Group
az: Qrup

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Changed
az: Dəyişdi
