OG Message (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Changed
el: Τροποποιημένο
