OG Message (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Changed
et: Muudetud
