OG Message (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Changed
eu: Aldatuta
