OG Message (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Group
hi: समूह

en: Message
hi: संदेश

en: Name
hi: नाम

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Created
hi: निर्मित

en: Changed
hi: बदल गया
