OG Message (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Message
it: Messaggio

en: Name
it: Nome

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Changed
it: Modificato
