OG Message (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
