OG Message (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Group
te: సమూహం

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం
