OG Message (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Group
uk: Група

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: User
uk: Користувач

en: Organic Groups
uk: Тематичні групи

en: Created
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
