OG Message (8.x-1.1-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: User
he: משתמש

en: Organic Groups
he: קבוצות אורגניות

en: Created
he: נוצר

en: Changed
he: השתנה
