OG Message (8.x-1.1-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
