OG Message (8.x-1.1-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Group
bs: Grupa

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran
