OG Message (8.x-1.1-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: Message
de: Benachrichtigung

en: User
de: Benutzer

en: Organic Groups
de: Organische Gruppen

en: Created
de: Erstellt

en: Changed
de: Geändert

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
