OG Message (8.x-1.1-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Changed
lt: Pakeista
