OG Message (8.x-1.1-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu
