OG Message (8.x-1.1-beta2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Group
fa: گروه

en: Message
fa: پیغام

en: Name
fa: نام

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Changed
fa: تغییر یافته
