OG Message (8.x-1.1-beta2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Changed
pl: Zmieniono
