OG Message (8.x-1.1-beta2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Message
ru: Сообщение

en: Name
ru: Название

en: User
ru: Пользователь

en: Organic Groups
ru: Тематические группы

en: Created
ru: Создано

en: Changed
ru: Изменение

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
