OG Message (8.x-1.1-beta2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Organic Groups
tr: Organik Gruplar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Changed
tr: Değişti
