OG Message (8.x-1.1-beta3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: User
da: Bruger

en: Organic Groups
da: Organiske grupper

en: Created
da: Oprettet

en: Changed
da: Ændret
