OG Message (8.x-1.1-beta3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Message
es: Mensaje

en: Name
es: Nombre

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Changed
es: Modificado

en: Email sent to @email.
es: Correo enviado a @email.
