OG Message (8.x-1.1-beta3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Group
gu: સમૂહ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Changed
gu: બદલ્યું
