OG Message (8.x-1.1-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Group
id: Grup

en: Message
id: Pesan

en: Name
id: Nama

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Changed
id: Berubah
