OG Message (8.x-1.1-beta3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Changed
lv: Labots
