OG Message (8.x-1.1-beta3) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Group
no: Gruppe

en: Message
no: Melding

en: Name
no: Navn

en: User
no: Bruker

en: Created
no: Opprettet

en: Changed
no: Endret
